Czy wiesz, że fusy po kawie mogą zyskać drugie życie? Zamiast lądować w koszu, można stworzyć z nich coś pięknego i użytecznego – na przykład filiżankę do kawy! Filiżanki z fusów kawy nie tylko są ekologiczne, ale też wyjątkowe. Każda sztuka jest unikatowa, z charakterystyczną teksturą i naturalnym kawowym zapachem. Picie z nich kawy to prawdziwa przyjemność dla miłośników tego napoju. Możemy także umieścić na nich Twoje logo, dane lub inny tekst, co sprawi, że staną się nie tylko ekologicznym, ale i personalizowanym prezentem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filiżanka z fusów kawy o pojemności 210ml wyróżnia się dożywotnią gwarancją na pęknięcia oraz złamania, unikalną teksturą oraz wysokim stopniem izolacji ciepła. Filiżanki, oraz talerzyki na których stoją, mogą być personalizowane, jest to osiągane dzięki grawerowi laserowemu, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdobień na powierzchni produktu. Umieścić można: 
 

  • Imię lub inicjały: To prosty sposób na spersonalizowanie filiżanki dla danej osoby.
     
  • Cytat lub motto: Dodaj inspirujący cytat lub motto, które będzie motywować obdarowanego każdego ranka.
     
  • Wzór lub grafikę: Wybierz wzór, który pasuje do gustu obdarowanej osoby, np. serca, symbole kawy, motywy roślinne.
     
  • Logo firmy: Umieść na filiżance dowolne grawerowane zdjęcie.

 

 

Kartonowe eco-opakowanie, w którym produkt dociera do klienta również może być spersonalizowane

 

 

 

 

 

Zalety filiżanek z fusów kawy

 

Odpowiedzialność ekologiczna 

Wykorzystując surowce z odpadów, produkty te nie generują dodatkowej ilości śmieci. Ponadto, są one biodegradowalne, co oznacza, że po zużyciu nie pozostawiają negatywnego śladu w środowisku.

Praktyczność i wygoda

Ze względu na swoją lekkość i trwałość, łatwo je przenosić, a także są odporne na wysokie temperatury oraz można je bezpiecznie myć w zmywarce, co sprawia, że są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Estetyka i oryginalność
Są oryginalne i designerskie, więc mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym lub prezentem. Dodatkowo, ich delikatny zapach kawy może stymulować zmysły i poprawiać nastrój.

 

 

Jak przechowywać fusy po kawie - to bardzo proste! 

 

Wysuszanie fusów

Rozłóż fusy na płaskiej powierzchni wyłożonej ręcznikiem papierowym i pozostaw w suchym i ciepłym miejscu na co najmniej 24 godziny. Możesz również użyć piekarnika rozgrzanego do 100°C i suszyć fusy na blasze do pieczenia przez około 15 minut. Po wysuszeniu przechowuj fusy w szczelnym pojemniku w temperaturze pokojowej.

Metoda ta pozwala na przechowywanie fusów aż do kilku miesięcy oraz zachowanie większości aromatu i ich właściwości.

 

Mrożenie fusów

Umieść fusy w szczelnym pojemniku lub woreczku do zamrażania i włóż do zamrażarki na czas do 3 miesięcy. Przed użyciem wyjmij fusy z zamrażarki i pozostaw je do rozmrożenia w temperaturze pokojowej.

Jest to bardzo szybka i łatwa metoda, która pozwala na zachowanie większości właściwości fusów oraz wykorzystanie ich do kawy mrożonej w przyszłości.
 

Przechowywanie w lodówce 

Umieść fusy w szczelnym pojemniku, np. szklanym słoiku lub plastikowym pojemniku. Włóż pojemnik do lodówki i przechowuj fusy do tygodnia.

Jest to najszybsza i najprostsza metoda, która pozwala zachować aromat oraz konsystencję fusów.
 


Taka Filiżanka może być twoja!

 


Zobacz  produkt