PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA 

BEZPŁATNE WIZUALIZACJE PRODUKTÓW

ELASTYCZNE TERMINY REALIZACJI

  • Logowanie
    Logowanie
  • Rejestracja
Koszyk
0
Koszyk
info: Twój koszyk jest pusty!
Zapytanie
0
Zapytania
info: Twój zapytanie jest puste

Firma Reklamowa Whitebox
ul. Rynkowa 4, 41-250 Czeladź, Polska

info@whitebox.pl, +48 32 763 82 05

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Dominika Koszyk nieobecna
Specjalista ds. sprzedaży

+48 699 842 356
d.koszyk@whitebox.pl

Renata Sajdak
Specjalista ds. sprzedaży
+48 609 608 736
r.sajdak@whitebox.pl

Krzysztof Pelc
Specjalista ds. sprzedaży
+48 699 842 356
k.pelc@whitebox.pl

Katarzyna Głos
Specjalista ds. sprzedaży
k.glos@whitebox.pl

Dominika Rajca nieobecna
Kierownik Działu Sprzedaży
+48 603 800 710
d.rajca@whitebox.pl

Artur Woszczyk
Grafik
+48 32 763 82 05
grafika@whitebox.pl

Patrycja Smuga
Młodszy Grafik
+48 32 763 82 05
p.smuga@whitebox.pl

Wiktor Bryniak
Specjalista ds. realizacji zamówień
+48 32 763 82 05
w.bryniak@whitebox.pl

Dominik Markocki
CEO
+48 607 162 915
d.markocki@whitebox.pl

Tomasz Markocki
Produkcja i Logistyka
+48 607 449 772
t.markocki@whitebox.pl

Formularz kontaktowy