Kategorie

Opinie klientów

 • Vector Katowice

  Współpracujemy z Whitebox od dłuższego czasu. Firma solidna, otwarta na potrzeby...

 • Adam

  Solidnie i terminowo, polecam.

 • Radosław

  Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

 • Magdalena

  Korzystałam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Polecam, bo współpraca jest bardzo...

OFERTY SPECJALNE 

Podkategorie

 • Produkty EKO!

  Pokaż Klientom, że Twoja marka działa w zgodzie ze środowiskiem. Wybierz gadżety z nadrukiem, które nadają się do ponownego wykorzystania lub powstały z materiałów z recyklingu!

 • Wielki Come Back do -80%

  Wielki powrót do pracy w biurze! Z tej okazji hucznie świętujemy oferując rabaty na gadżety reklamowe nawet do -80%!

 • Odmrażanie gospodarki

  Luzowanie ograniczeń sprawia, że coraz więcej branż wraca do swojej pracy. Nowa codzienność w której się znaleźliśmy wymaga dodatkowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. W naszej ofercie specjalnej znajdziesz produkty, które pomogą Ci się przygotować na powrót Twojego hotelu, restauracji, muzeum do nowej rzeczywistości. Zadbaj o bezpieczeństwo odwiedzających. 

 • Maski ochronne

  Szeroka oferta masek ochronnych i innych produktów, które pomogą Ci osłonić usta i nos. 

 • Gadżety Czeladź

  Po wielokrotnych prośbach, wprowadzamy do oferty gadżety reklamowe promujące miasto Czeladź. Gadżety miejskie dedykowane są mieszkańcom oraz osobom odwiedzającym Czeladź, aby mogli zakupić sobie pamiątki z tego wyjątkowego miasta. 

 • Systemy wystawiennicze

  Oferta skierowana dla firmy, które często wystawiają swoje stoiska na różnego rodzaju targach oraz konferencjach. Znajdziesz w niej najważniejsze elementy pozwalające na zbudowanie atrakcyjnego stoiska reklamowego, eksponujące logo i wizerunek marki.

 • Nietypowe produkty

  W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, którymi zaskoczysz swoich najbardziej wymagających klientów. W tej kategorii znajdziesz nieszablonowe gadżety, innowacyjne produkty i nietypowe artykuły reklamowe. Niecodzienne drobiazgi są idealnym pomysłem na prezent, a dzięki personalizacji i znakowaniu świetnie sprawdzą się jako nośnik firmowego logo. 

 • Odblaskowi i bezpieczni

  Odblaski nie tylko poprawiają widoczność, ale również stanowią wyjątkowy gadżet reklamowy. Odblaskowy logotyp jest rewelacyjnym nośnikiem informacji o firmie. Posiadanie odblaskowych gadżetów reklamowych z pewnością zostanie docenione przez obdarowanych nimi klientów, którzy w zamian za bezpieczeństwo na ulicy, staną się chodzącą reklamą firmy. W naszej ofercie znajdują się m.in. odblaskowe kamizelki, odblaskowe bransoletki i opaski, plecaki z odblaskami, świecące gadżety i inne. Oferujemy również nadruk z folii odblaskowej, dzięki któremu odblaskowe logo firmy będzie widoczne z daleka.

 • Kalendarze 2021

  Kalendarz na każdy rok to jeden z podstawowych artykułów promocyjnych każdej firmy. Ozdobiony logo marki idealnie sprawdzi się jako upominek dla pracowników lub klientów. Nosimy go często przy sobie, oglądamy codziennie wykonując swoje obowiązki. Indywidualny kalendarz jest więc bardzo dobrym nośnikiem reklamy i kreowania wizerunku wśród odbiorców. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kalendarzy reklamowych w oryginalnych i często wybieranych oprawach, które możesz dowolnie modyfikować według swoich potrzeb. Różne wersje kolorystyczne, dowolny rodzaj papieru, kilka wykończeń lub spersonalizowany nadruk z uszlachetnieniem sprawiają, że nasza oferta sprawdzi się w przypadku każdej branży i budżetu!

Blog
Firmowy
Dowiedz się więcej o branży produktów reklamowych.
Profil
Facebook
Sprawdź nasze najnowsze realizacje i aktualne promocje.
Profil
Instagram
Testujemy i edukujemy. Obejrzyj nasze realizacje.
Firma Reklamowa Whitebox - ul. Rynkowa 2, 41-250 Czeladź
tel. +48 32 763 82 05 - http://whitebox.pl/ - info@whitebox.pl